Elektromobil Chevrolet Spark EV se představí na autosalonu v Los Angeles

Jan Horčík - 15 Listopad 2012

Los Angeles se kvapem blíží, začne už 30. listopadu a potrvá až do 9. prosince 2012. Chevrolet (součást General Motors) tam představí po plug-in hybridu Chevrolet Volt další auto do zásuvky. Tentokrát elektromobil Chevrolet Spark EV.auto elektromobil Chevrolet Spark EV 2013

Chevrolet Spark EV by se neměl výrazně lišit od klasické benzinové verze.
foto: Chevrolet

Elektromobil Chevrolet Spark EV je jedním ze 13 nových nebo významně přepracovaných modelů, které bude Chevrolet uvádět na trh během roku 2013.

Zároveň s elektromobilem představí novou generaci infotainment systéme MyLink, který se mimo jiné např. dokáže propojit s vaším smartphonem.

Chevrolet Spark v benzinové verzi má v , především v oblasti Los Angeles, velký úspěch. A Chevrolet pochopitelně doufá, že se mu ho podaří zopakovat i s elektrickou verzí.

Bohužel, prozatím nejsou k dispozici žádné konkrétní informace. Je nicméně předem jasné, že Spark EV nebude mít lehký život.

Prodej elektromobilů v USA nejde příliš dobře, z čehož jsou rozčarováni jak Nissan, tak především Mitsubishi, které prodává cca 30 kusů svého Mitsubishi i měsíčně. Ford prodává kolem stovky elektrických Ford Focus Electric měsíčně.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele honza.t

info na shlednutí
http://www.youtube.com/watch?v=yKITbgQehUg&feature=colike

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Zklamání z prodejů

Ty zákazníci jsou ale k..vy. Tak já jim chci udělat co jim na očích uvidím. Nabízím jim mechanicky jednodušší auto s předpokládanými menšími náklady na opravy, a to za pouhý dvojnásobek ceny složitějšího benzínového. Navíc si mohou palivo (baterii) zaplatit extra, takže jim cena za kilometr v palivu vyjde stejně levně jako v benzínu.

Tak jak je k..va možné, že si takhle skvělou nabídku užívá jen 30 lidí za měsíc. To je vážně k pos..ání.

A navíc se mi na trh cpe nějaká pidifirma tuším se menuje Hesla s jejich modelem Z.

Na pidifirmy pozor, víte jak se dá přeložit Microsoft?

---

hariprasad

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

+1

:)

---

Renault Kangoo II, kat.N1, 22kWh, výkon 44kW, r.v.2012, jen 1-f 3,6kW


Nabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobile-station