Elektrická Formule E i pro vás a zcela ZDARMA!

Jan Horčík - 14 Srpen 2014

Organizátoři šampionátu elektrických formulí Formule E vědí jak na to. Aktuálně připravili pro majitele oblíbené videohry Forza Motorsport 5 pro herní konzoli Xbox One skvělou novinku, a to zcela zdarma.auto Forza Motorsport Xbox One herní konzole elektrická formule Spark-Renault SRT_01E

Elektrická formule Spark-Renault SRT_01E ve virtuálním provedení pro hru Forza Motorsport 5 na herní konzoli Xbox One
foto: Formula E

Hráči závodních her, kteří si oblíbili sérii Forza Motorsport, mají na konzoli Xbox One možnost provozovat už její pátý díl. Od nedávna si do hry mohou skrze tržiště služby Xbox Live také zcela zdarma stáhnout nový závodní vůz - elektrickou formuli Spark-Renault SRT_01E.

Je to poprvé, co se v nějaké videohře objevil plně elektrický jednomístný sportovní stroj. Novinka byla ohlášena stylově na herní výstavě Gamescom v Kolíně nad Rýnem, kde byl k vidění také skutečný závodní stroj Spark-Renault SRT_01E.

Hráči si v elektrické formuli mohou virtuálně zazávodit například v ulicích amerického Long Beach, kde se už 4. dubna 2015 pojedou skutečné závody šampionátu Formule E.

Pro fanoušky šampionátu nakonec přikládáme i nejnovější televizní reklamu:

Formula E
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Určitě to není první jednomístný elektrický stroj na videohrách. V GT6 na PlayStationu je už nějaký ten rok k dispozici speciál z Pikes Peak 2012, Tajima monster sport E-Runner. Jen na upřesněnou...


Sleva na profesionální nabíjecí stanici Webasto LiveNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.