Elektrická dodávka Volkswagen Caddy představena v Hannoveru

Jan Horčík - 10 Květen 2011

Německý koncern představil ve spolupráci s městem Hannover plně elektrický model Volkswagen Caddy. Tamní městské a spediční služby jej budou testovat po příští dva roky.   
auto dodávka elektrická Volkswagen e-Caddy Hannoverfoto: Volkswagen

Lehké dodávky ve městě běžně neujedou za den více než 80 km. Často zastavují a pohybují se průměrnou rychlostí 5 km/h. To znamená spotřebu až kolem 35 l/100 km. proto vychází mnohonásobně výhodněji, a to i přes dojezd omezený 110 km jako v případě elektrického Volkswagenu Caddy.

uveze až 4,2 m3 nákladu o hmotnosti 500 kg.

Na testování elektrického auta se podílí celá řada velkých partnerů, mezi jinými výstaviště Hannover Messe, které prověří jeho schopnosti v běžném provozu. Účastní se také lokální stavební firma a další, kteří chtějí podpořit rozvoj elektrické mobility v Hannoveru a okolí.

Zpět na HybridPřidat komentář

To je super novinka. Ale ujedou za den opravdu málo. Srovnejte si to treba tady s klasickou dodavkou: https://www.vanscentre.com/uzitkove-vozy/furgon-van/ford-transit-22tdci92kw-l2h3-uzhm1617kg/. To je opravdu rozdilny vykon.


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů Circontrole-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.