E.L. James, autorka 50 odstínů šedi, má elektromobil Tesla Model S

Jan Horčík - 10 Červen 2014

Britská autorka E.L. James, kterou proslavil především erotický román 50 odstínu šedi, patří mezi první zákazníky, kteří se mohou radovat z elektromobilu Tesla Model S s pravostranným řízením. Klíčky k autu jí předal samotný Elon Musk.auto E.L. James Tesla Model S Elon Musk předávání elektromobilu pravostranné řízení Británie

Elon Musk, šéf Tesla Motors, předává britské spisovatelce E.L. James jeden z prvních elektromobilů Model S s pravostranným řízením
foto: Tesla Motors

Spisovatelka E.L. James byla mezi pěti šťastlivci, kteří jako první získali klíčky k elektromobilu Model S určeném pro trhy kde se jezdí vlevo. Slavnostního předávní se pochopitelně zúčastnil i šéf automobilky Tesla Motors, Elon Musk.

Podle dosavadních statistik je pouze 16 % majitelů elektromobil Model S ženy. To se Tesla údajně bude snažit zlepšit u svého druhého chystaného modelu, plně elektrického SUV Model X, které by mělo na trh přijít už na přelomu tohoto a příštího roku. Má být pro ženy mnohem zajímavější.

V Evropě, stejně jako v ,, vzniká síť rychlodobíjecích stanic Supercharger. V Británii je zatím jeden jediný, a to v Londýně (na dálnici M25). I to ale stačí k tomu, aby se majitelé elektromobilů Tesla mohli zdarma pohybovat téměř po celém Albionu.

Otázka dne však zní: dostane se elektromobil Tesla Model do některého z dalších děl spisovatelky E.L. James, případně dokonce do chystaného filmu podle románu 50 odstínu šedi?

 
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Robit revoluciu v dvoch obrovskych tech.odvetviach naraz je obrovska zataz -- ja sa cudujem, ze sa este relativne drzi..

Som nebol vobec prekvapeny, ked povedal, ze po full nabehnuti vyrobi gen 3 skonci ako CEO Tesly a bude sa venovat "len" SpaceX-u..

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Věř nebo ne přesně toto Musk řekl na shareholders meetingu pred par dny. Až dokončí gen 3. a Tesle se bude dařit skonči jako CEO u Tesly.

Obrázek uživatele Jolinar

heh, a o cem myslis ze peeticek mluvi? :-D

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Elon v posledni dobe vypada hrozne. Na videich, fotkach. Dost pribral a prijde mi takovy sesly. Je mi jasne, ze ridit jeho imperium, absorbovat a odrazet sracky sveta je zahul jako prase. Nicmene doufam, ze mu neni nic zavazneho:(.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicŘízení stanic pro elektromobilyProdej pneu 100% onlineŘízení stanic pro elektromobilyKariéra EVC Group