Ekologie pro boháče: šetrná námořní jachta Greenline 48

redakce - 09 Červenec 2014

Hybridní auta jsou něco, co můžete na silnici potkat každý den. Ale kolikrát už jste potkali hybridní jachtu? Pokud se náhodou nevyskytujete často u pobřeží Slovinska, asi zatím málokdy. Představujeme vám lodě pro šetré boháče.auto Greenline 48 hybridní námořní jachta

Hybridní jachta slovinské provenience: Greenline 48
foto: Greenline

Greenline je slovinská společnost specializující se na stavbu hybridních námořních jachet. Aktuálně představila svou novinku: model Greenline 48. Její spotřeba paliva je zhruba poloviční proti lodím podobných rozměrů bez hybridního pohonu.

Číslo 48 v názvu udává délku ve stopách, v metrickém systému je celková délka jachty 14,99 metru. Ponor činí 0,98 metru. K dispozici jsou tři kabiny a salónek plus tři toalety. Novinka je pokračováním předchozí linie Greenline 33 a Greenline 40, tedy menších, ale technologicky podobných lodí.

>>> ČÍST CELÝ ČLÁNEK <<<

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Hybrid ziskava energiu do baterii hlavne rekuperaciou pri brzdeni, v tomto pripade netusim kde to brzdenie nastava. Jedine ze sa spoliehaju na solarne panely, avsak tam je zas nizka ucinnost na tak vysoky potrebny vykon.


Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?