Ekologie pro boháče: šetrná námořní jachta Greenline 48

redakce - 09 Červenec 2014

Hybridní auta jsou něco, co můžete na silnici potkat každý den. Ale kolikrát už jste potkali hybridní jachtu? Pokud se náhodou nevyskytujete často u pobřeží Slovinska, asi zatím málokdy. Představujeme vám lodě pro šetré boháče.auto Greenline 48 hybridní námořní jachta

Hybridní jachta slovinské provenience: Greenline 48
foto: Greenline

Greenline je slovinská společnost specializující se na stavbu hybridních námořních jachet. Aktuálně představila svou novinku: model Greenline 48. Její spotřeba paliva je zhruba poloviční proti lodím podobných rozměrů bez hybridního pohonu.

Číslo 48 v názvu udává délku ve stopách, v metrickém systému je celková délka jachty 14,99 metru. Ponor činí 0,98 metru. K dispozici jsou tři kabiny a salónek plus tři toalety. Novinka je pokračováním předchozí linie Greenline 33 a Greenline 40, tedy menších, ale technologicky podobných lodí.

>>> ČÍST CELÝ ČLÁNEK <<<

 
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Hybrid ziskava energiu do baterii hlavne rekuperaciou pri brzdeni, v tomto pripade netusim kde to brzdenie nastava. Jedine ze sa spoliehaju na solarne panely, avsak tam je zas nizka ucinnost na tak vysoky potrebny vykon.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicŘízení stanic pro elektromobilyProdej pneu 100% onlineKariéra EVC GroupŘízení stanic pro elektromobily