e-SALON v Letňanech podruhé na větší ploše a se spoustou premiér

redakce - 28 Červen 2019

Na úspěšnou premiéru veletrhu čisté mobility s názvem e-SALON 2018 naváže na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany jeho druhý ročník. Konat se bude od 14. do 17. listopadu 2019 Návštěvníci se mohou těšit na premiéry nových ekologických aut i dalších prostředků čisté mobility na rozšířené výstavní ploše.

Návštěvníci se mohou těšit na premiéry nových ekologických aut, např. Škoda Citigo-e iV (na obrázku) i dalších prostředků čisté mobility na rozšířené výstavní ploše.
foto: Škoda

Premiérový ročník e-SALONU navštívilo skoro 23 tisíc návštěvníků. Zaujal ale také odborníky. Na akci se akreditovalo 174 novinářů, které zajímaly nejen vystavené exponáty, ale i tématické přednášky zabývající se čistou mobilitou, sdílenými daty i veřejnou dopravou ve městech.

Nejzářivějšími hvězdami výstavy se staly elektromobily Audi e-tron a Jaguar I-Pace. „Velkým tahákem byly také testovací jízdy pro návštěvníky s více než dvěma desítkami elektromobilů a hybridů. Úspěch akce podtrhla i účast vystavovatelů z oblasti letectví,“ shrnula ředitelka veletrhu Jana Nosálová.

e-SALON 2019 nabobtná

Pozornost pořadatelů už se ale zaměřuje na e-SALON 2019. Ten se odehraje na větší výstavní ploše, bohatší bude mít i doprovodný program. „Prezentaci výrobců a provozovatelů veřejných nabíjecích stanic pro elektromobily a infrastruktury přesuneme do haly 2. V hale 3 a 4 tak budou jen stánky automobilových a motocyklových značek prezentujících elektrické a hybridní vozy i motocykly,“ upřesňuje Jana Nosálová.

e-salon

e-SALON, veletrh čisté mobility, 14.-17.11.2019
foto: e-SALON

Na výstavě by neměly chybět elektrické novinky domácí značky Škoda, tedy elektromobil Citigo-e iV a hybridní model Superb iV. Představeny ale budou i další elektrifikované vozy mnoha automobilových značek, které v čisté mobilitě něco znamenají.

Součástí výstavy budou i doplňky, služby, aplikace a legislativa spojené s alternativními pohony vozidel. e-SALON opět přinese atraktivní doprovodný program s možností testovacích jízd. Připravena bude také konference i-City zaměřena na inteligentní ekologickou dopravu ve městech.

Billboardová kampaň už začala

Propagaci e-SALONU 2019 odstartovala jarní billboardová kampaň na padesátce billboardů v Praze a na hlavních tazích do hlavního města. „Další velkou billboardovou kampaň plánujeme na říjen a listopad. Na více než dvou stovkách billboardů chceme prezentovat nejen výstavu, ale vizuálně i přihlášené exponáty, tedy ekologická auta a motocykly," upřesňuje za pořadatelskou společnost ABF ředitelka veletrhu Jana Nosálová.

Výstava, kterou společně pořádají společnost ABF a televize Prima, se bude konat ve dnech 14. – 17. listopadu 2019 na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Kuk

off

BMW říká že Evropané nechtějí elektroauta a že budou chrlit sračkomety až do roku 2050.

BMW Says European Customers Aren't Demanding EVs
https://www.forbes.com/sites/michaeltaylor/2019/06/27/bmw-says-european-customers-arent-demanding-evs/#6016b9d0141b

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Nedávno jsem četl o komunitě, co věří, že je země placatá. :-) Každý má přece právo na svůj názor.

---

Nevlastním - používám - ZhiDo D2S a JAC iEV7S2
Vyhlížím - NISSAN e-NV200 Evalia - Tekna - 40 kWh
FVE - 6,4 kWp + bat 9,6 kWh
---------------------------------------------------------------
Nejsou dobrá a špatná auta - jsou jen vhodná a nevhodná.
------------------------------------------------- ...

Obrázek uživatele PaRi

Mě by třeba zajímalo, jak si 'placatozemci' vysvětlují střídání dne a noci a zejména časový posun... když je ta Země placatá. Až někoho takového osobně potkám, musím se ho na to přeptat :-)

---

www.xpari.cz
Škoda CitigoE iV (5300 km)

Obrázek uživatele Kuk

Já je podporuju a říkám jim že maj placatej i mozek :D

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Obrázek uživatele Kuk

Ta chválně jak velkej stánek a humbuk udělá Škodofka? :)

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬


10% sleva na produkty EVmotionNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.