Den s Fleetem: elektromobily a hybridy v Brně

redakce - 27 Květen 2019

V prostorách golfového resortu Kaskáda nedaleko Brna proběhne 6. června Den s Fleetem, na kterém se vedle konvenčních aut představí také hybridy a elektromobily. Zájemci o účast na Dnu s Fleetem Brno z řad podnikatelů, živnostníků nebo manažerů se mohou k účasti na akci zaregistrovat přímo zde, případně si mohou napsat o osobní pozvánku či další informace na info@ifleet.cz. Účast je bezplatná.

Zájemci o účast na Dnu s Fleetem Brno z řad podnikatelů, živnostníků nebo manažerů se mohou k účasti na akci zaregistrovat přímo zde, případně si mohou napsat o osobní pozvánku či další informace na info@ifleet.cz. Účast je bezplatná.
foto: FLEET firemní automobily

Akce, kterou pořádá magazín FLEET firemní automobily, je určena manažerům, soukromým podnikatelům, živnostníkům nebo zástupcům organizací, kteří se profesně nebo osobně zajímají o automobily.

Nejen k vidění, ale také ke zkušebním jízdám budou připraveny například Renaulty Zoe a Kangoo Z.E., Nissany Leaf nebo e-NV200, Jaguar přiveze atraktivní I-Pace, Kia e-Niro, Ford bude mít na svém stanovišti hybridní Mondeo Kombi a v jednání je také Hyundai e-Kona.

Na Dnech s Fleetem jsou auta vždy k dispozici pro zkušební jízdy, je možné si také popovídat se zástupci jednotlivých značek a dozvědět se další informace o jejich plánech.

„Firmy a podnikatelé se o elektromobily zajímají stále více, v mnoha případech jim dávají ekonomický smysl a my jsme rádi, že se tato auta objevují i na našich akcích. Smyslem Dnů s Fleetem je zprostředkovat možnost zkušebních jízd s různými auty různých značek i druhů pohonu, porovnat je a získat tak velmi efektivně přehled o tom, co je na trhu aktuálně k dispozici. Mnozí účastníci se na Dnu s Fleetem svezou s elektromobilem vůbec poprvé a dosavadní zkušenosti ukazují, že jsou téměř vždy příjemně překvapeni,“ říká za pořadatele Richard Plos, šéfredaktor magazínu FLEET firemní automobily.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Koukám, že mám konečně něco pár km od domu , ale jako obyčejný pracující tam nemohu.....ASi se budu muset stát krátce správcem vozového parku souseda podnikatele..A radši nejet ani elektrikou abych ty nažhavené prodejce a koupě nadržené podnikatele nerozptyloval..


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebe-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil