Dealerství značky Infiniti dodalo svému zákazníkovi elektromobil Tesla Model 3

Jan Horčík - 11 Prosinec 2019

Vskutku nezvyklý úkaz byl aktuálně k vidění v městečku Sherbrooke v kanadské provincii Québec. Tamní dealerství značky Infiniti dodalo svému oddanému zákazníkovi elektromobil Tesla Model 3.auto elektromobil Tesla Model 3

Steve Lussier je čerstvým majitelem elektromobilu Tesla Model 3, který si trochu nezvykle předal v dealerství značky Inifiti. I tak to v Kanadě chodí.
foto: Infiniti de Sherbrooke

Jeden by si myslel, že se něco takového nemůže snad nikdy stát. A přece! Značka Infiniti patří pod Nissan, podobně jako třeba Lexus patří automobilce Toyota.

Bohužel, narozdíl od samotného Nissanu, Infiniti stále nemá v prodeji žádný elektromobil. A ještě alespoň rok mít nebude. Jenže oddaný zákazník zmíněného dealerství prostě trval na elektromobilu.

A tak zaměstnanci dealerství přistoupili k nevídanému kroku. Zákazníkovi dodali elektromobil Tesla Model 3. Prý jde o "dočasné" řešení, než se v roce 2021 objeví na trhu nové, plně elektrické modely Infiniti.

Nejspíš pomohlo, že zmíněný loajální zákazník, celým jménem Steve Lussier, je zároveň starostou města Sherbrooke. Uvidíme ale, jak moc se mu za ten rok a něco bude chtít z TM3 přesedat.

Electrek.co
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Franta Koudelka STS CHvojkovice Brod

z TM3 přesedat?? ale to joo, moc si s tabletem místo palubovky fandíte. Ale s jakou marží mu to prodali? jakej to byl přepal?? :))))

---

Za klima/Sněhuláky/GRÉTU/GrínDojčUWH/EX-REB/TESLU a BD ;) ČEZKO země zaprodaná, ropáků autopopelnic plná, žlutým svinstvem oplývající ;) Zpátečníky Zaprděnce a čuchače fosilního fetu budoucnost nemiluje, kdo nejde s dobou jako by DEBYL ;) 1.liga MISTŘI: Kuk/Saman/Švarc 5.kolona ROPÁCI: runner42


e-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů CircontrolVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?