CUPRA odhaluje interiér koncepčního elektromobilu

redakce - 23 Srpen 2019

Po elektromobilu Porsche Taycan ukazuje svůj interiér také nový sportovní elektromobil značky CUPRA (patřící pod Seat).Interiér koncepčního vozu je zaměřen na řidiče, ale nabízí komfort všem cestujícím

Interiér koncepčního vozu je zaměřen na řidiče, ale nabízí komfort všem cestujícím.
foto: CUPRA

CUPRA již brzy odhalí koncepční vůz, který je prvním silničním elektromobilem exkluzivní španělské značky. CUPRA nabízí s tímto konceptem odvážnou vizi budoucnosti individuální mobility, která spočívá v nevšední kombinaci účelného designu a charakteru opravdových sportovních vozů.

Na výrazně tvarované linie exteriéru koncepčního vozu navazuje jeho interiér. Cílem designérů bylo vytvořit interiér s dokonalou rovnováhou mezi zaměřením na řidiče a komfortem cestujících.

Kontrastní barvy v interiéru vytvářejí ve spojení se strukturálními díly z uhlíkového kompozitu a dynamickým přístupem k technologiím a designu luxusní vnitřní prostor, umocňující dojem lehkosti.

Ústředním motivem vnitřního designu je harmonie a vyváženost. Optimální pozornost je věnována jak řidiči, tak cestujícím, sportovním výkonům i praktičnosti.

Koncepční vůz CUPRA přináší nové představy o tom, co může CUPRA nabídnout. Jeho charakter se může kdykoli změnit podle požadavků řidiče i cestujících. Nenechte si ujít digitální premiéru koncepčního vozu CUPRA, která se uskuteční 2. září.

Koncept elektromobilu CUPRA bude vystaven ve světové premiéře na letošním mezinárodním autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Radovan

Opět koncept od koncernu VW, nic jiného neumějí....

---

Elektromobily Peugeot Ion nový od 4/2014, najeto 80 tis. km, od 5/2016 druhý ojetý pro ženu, najeto 35 tis. km (49 celkem), elektrokolo Agogs SilverGo od 10/2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999, dřevodům sendvičový panel od 2000, permakulturní zahrada od 2017.

Trochu off topic - nezkouseli uz nekdo elektricke citigo? Ted jsem nahodou narazil, ze nejmenovany dealer skody z prostejova by mel mit testovaci auto uz tyden (aspon se tim chlubi na strankach), tak mozna je maji i jinde?


veletrh e-SalonNabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil