Celosvětová premiéra elektromobilu Jaguar I-PACE se blíží

redakce - 26 Únor 2018

Značka Jaguar bude živě vysílat 1. března v 19:00 středoevropského času světovou premiéru svého prvního elektrického vozu I-PACE.Model I-PACE je první elektrický vůz značky Jaguar a nejnovější člen rodiny PACE. Cena a podrobné specifikace budou oznámeny již brzy. Oficiálně se I-PACE představí veřejnosti na autosalonu v Ženevě 6. března.

Model I-PACE je první elektrický vůz značky Jaguar a nejnovější člen rodiny PACE. Cena a podrobné specifikace budou oznámeny již brzy. Oficiálně se I-PACE představí veřejnosti na autosalonu v Ženevě 6. března.
foto: Jaguar

Jaguar reagoval na velký počet objednávek tak, že fanoušci mohou sledovat odhalení vozu živě z pohodlí domova skrze online vysílání na sociálních sítích. Ceny a veškeré specifikace budou oznámeny bezprostředně po odhalení vozidla.

Model I-PACE se stal nejnovějším členem rodiny PACE, který přináší kombinaci výkonu sportovních vozů, pohonu všech kol s vysokou agilitou a praktičnosti SUV. „Od doby, kdy jsme v roce 2016 odhalili koncept I-PACE, se naše zraky upíraly k tomuto momentu. Ryze elektrický I-PACE není inovativním vozem pouze v rámci naší společnosti, ale má potenciál změnit celý automobilový průmysl. Nemůžu se dočkat, až svět spatří, čeho všeho jsme s tímto vozem dosáhli,“ řekl Ian Callum, Jaguar Director of Design.

Jaguar I-PACE bude schopen rychlého nabití z nuly na 80 % za 45 minut*. Vůz byl důkladně testován v extrémních terénech a teplotách od - 40 °C do 40 °C. Po více než dvou milionech testovacích kilometrů a dalších 11 000 hodinách simulací, které absolvovalo přes 200 výrobních prototypů, bylo konstrukčními a inženýrskými týmy společnosti Jaguar vytvořeno ryze elektrické SUV.

Oficiální premiéra vozu I-PACE proběhne na autosalonu v Ženevě 6. března. I-PACE bude schopen dobíjení z nuly na 80 % za méně než 45 minut pomocí DC 100kW připojení.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Jaguar i-PACE - elektro SUV - Reportáž GARAZ.TV zo Ženevy 2018
youtube.com/watch?v=v0OyvDYlQsw

Obrázek uživatele Radovan

Jako že Rasťo Chvála má super reportáže, tak tohle v provedení jeho kolegy je zoufalství o ničem. Naštěstí krátké.

---

BEV Peugeot Ion nový 4/2014, dnes 91 tis. km, 5/2016 2.ojetý ženě, dnes 42 tis. km (56 celkem), ekolo Agogs SilverGo 10/2013, dům FVE 3,6kWp 9/2009, ohřev vody solár Vaillant 6/2010, vlastní studna 1999, dřevodům sendvič panel 2000, permakulturní zahrada 2017, zachytávání dešťovky 880L Keter 4/2020.

"má potenciál změnit celý automobilový průmysl"

Pán asi byl pár let v hybernaci.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

By mě zajímalo, kolik mají v plánu ročně vyrobit kusů.

Obrázek uživatele Naštvaná dopravní značka

V prvních měsících výroby ne více než 200ks týdně a roční maxima kolem 30-35k.

Já si tipnu 99.000 USD.

---

<_-@--°°°°°°°°°°-@-_> ☺
Kia e-Niro 64 kWh, 2000 km

Obrázek uživatele Josef

To by celkem šlo. To jsou v dnešním kurzu „jenom“ dva miliony.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Vcelku i to bude dost za zaklad se svihadly.

Obrázek uživatele Josef

Předpokládám, že „základ“ bude skoro stejný jako plná palba a že Jaguár bude ve šlépějích nemožnosti výběru skoro jakékoliv výbavy.

Obrázek uživatele Kuk

Ty výbavy jsou jen evropskej přežitek.

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky. // ‪#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Tipuju, že cena bude někde mezi Model S a model X a blíže spíše modelu X :(. No co, i Jaguár chce vydělat, tak hlavně ať je to dobré auto a elektřině dělá dobrou reklamu.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Než vyrobí první kus na prodej, tak brázdit cesty bude kdejaký jiný elektromobil. Ale co, když mají peníze na reklamu, tak ať jen utrácí.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Já žiju v přesvědčení, že prodej začíná 1.3.2018!!!


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů Circontrole-stationVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil