BMW i8 plug-in hybrid - první fotky?

Jan Horčík - 18 Duben 2012

Ne. Řekneme to hned, ať zbytečně někoho nemateme. Fotky níže nejsou fotky skutečného , nýbrž rendery jistého Sonnyho Lima, který dříve pracoval v DesignWorks. Svůj model založil na četných spy-fotkách jak (před)produkční verze, tak konceptu.auto hybrid BMW i8 render Sonny Lim

V renderu Sonnyho Lima připomíná BMW i8 založený na úchvatném konceptu stále víc kterékoliv jiné sportovní auto...
foto: Sonny Lim/behance.net

hybrid BMW i8 bavorská automobilka uvede na trh v roce 2013/2014. Mula byla už testována mimo jiné na severu Švédska v tvrdých zimních podmínkách, podobně jako jiná aktuální auta/elektromobily.

auto hybrid BMW i8 render Sonny Lim

Právě díky těmto spy-fotkám, plus obrázkům verze BMW i8 Spyder, dokázal Sonny Lim vytvořit poměrně zajímavé, i když dle našeho soudu ne tak docela přesné rendery (nepřijde vám ta jeho verze i8 trochu… moc krátká a “přifouklá”?).

auto hybrid BMW i8 render Sonny Lim

Produkční verze BMW i8 má disponovat výkonem 399 koní, hmotností kolem 1445 kg a spotřebou kolem 3 l/100 km. Všechno dohromady to zní dost neuvěřitelně, ale nezapomínejme, tohle je auto od BMW.

O pohon se bude starat přeplňovaný 1,5l tříválec v kombinaci s elektromotorem a lithium-iontovou baterií. Z 0 na 100 km/h zrychlí vůz během 4,9 vteřiny. Přibližně.

Tak co, jak se vám líbí?

Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Smekam pred autorem obrazku... uz je to davno, co jsem delal ve 3D Studiu a tenkrat jsem nebyl schopen dosahnout tak realistickeho vysledku. Kdybyste nenapsali, ze je to umele, tak bych ani neuvazoval, ze neni.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.


EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicŘízení stanic pro elektromobilyKariéra EVC GroupŘízení stanic pro elektromobilyProdej pneu 100% onlineNabíječky elektromobilů Circontrol

Newsletter