BMW i8 plug-in hybrid - první fotky?

Jan Horčík - 18 Duben 2012

Ne. Řekneme to hned, ať zbytečně někoho nemateme. Fotky níže nejsou fotky skutečného , nýbrž rendery jistého Sonnyho Lima, který dříve pracoval v DesignWorks. Svůj model založil na četných spy-fotkách jak (před)produkční verze, tak konceptu.auto hybrid BMW i8 render Sonny Lim

V renderu Sonnyho Lima připomíná BMW i8 založený na úchvatném konceptu stále víc kterékoliv jiné sportovní auto...
foto: Sonny Lim/behance.net

hybrid BMW i8 bavorská automobilka uvede na trh v roce 2013/2014. Mula byla už testována mimo jiné na severu Švédska v tvrdých zimních podmínkách, podobně jako jiná aktuální auta/elektromobily.

auto hybrid BMW i8 render Sonny Lim

Právě díky těmto spy-fotkám, plus obrázkům verze BMW i8 Spyder, dokázal Sonny Lim vytvořit poměrně zajímavé, i když dle našeho soudu ne tak docela přesné rendery (nepřijde vám ta jeho verze i8 trochu… moc krátká a “přifouklá”?).

auto hybrid BMW i8 render Sonny Lim

Produkční verze BMW i8 má disponovat výkonem 399 koní, hmotností kolem 1445 kg a spotřebou kolem 3 l/100 km. Všechno dohromady to zní dost neuvěřitelně, ale nezapomínejme, tohle je auto od BMW.

O pohon se bude starat přeplňovaný 1,5l tříválec v kombinaci s elektromotorem a lithium-iontovou baterií. Z 0 na 100 km/h zrychlí vůz během 4,9 vteřiny. Přibližně.

Tak co, jak se vám líbí?

 
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Smekam pred autorem obrazku... uz je to davno, co jsem delal ve 3D Studiu a tenkrat jsem nebyl schopen dosahnout tak realistickeho vysledku. Kdybyste nenapsali, ze je to umele, tak bych ani neuvazoval, ze neni.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicŘízení stanic pro elektromobilyProdej pneu 100% onlineŘízení stanic pro elektromobilyKariéra EVC Group