BMW i5 - rodinný elektrický minivan

Jan Horčík - 29 Červenec 2014

Ke stoletému výročí si BMW chce nadělit BMW i9. Následně by se ale mohly objevit další dva modely řady "i", a to BMW i4 a BMW i5. U nich se chce bavorská automobilka zaměřit na rodinu a dostupnost.auto 2014 BMW i3 elektromobil elektrické auto

Elektromobil BMW i3 slaví úspěch doma i ve světě
foto: BMW

BMW i5 by mohl být malý elektrický či plug-in hybridní minivan/MPV ve stylu Toyota Prius V. Využíval by stejný pohonný systém jako BMW i3, nicméně uvnitř by měl nabídnout více prostoru jak pro cestující, tak pro zavazadla.

Zvěsti o "přifouknutém" BMW i3 už ostatně v kuloárech kolují delší dobu. Další spekulace hovoří o možném modelu BMW i2, což by byla de-facto dvoudveřová verze i3. Šlo by pak o malé městské auto (miniauto) ve stylu vozů Smart ForTwo. O i4, i6 či i7 se zatím žádné spekulace neobjevily.

BMW slaví se svými elektrickými auty úspěch. První vlaštovka BMW i3 se prodává velmi dobře jak "doma" v Německu, tak i ve zbytku Evropy a nově i v . Výrazně dražší sportovní plug-in hybrid BMW i8 se taktéž těší zájmu zákazníků.

Autobloggreen, BMW
 
Obrázek uživatele honza.t

Pepík se zamiloval do BMW i8 (od 36 minuty )
http://autosalon.iprima.cz/videa/autosalon-2014-30

Obrázek uživatele Jolinar

mazec, 230.000Kc priplatek za laserove svetlomety :-D

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicŘízení stanic pro elektromobilyProdej pneu 100% onlineŘízení stanic pro elektromobilyKariéra EVC Group