BMW i3: galerie a videa nového elektromobilu

Jan Horčík - 31 Červenec 2013

Elektromobil BMW i3 byl aktuálně představen ve světové premiéře ve třech světových metropolích. Jeho cena bude v ČR začínat na 900 000 Kč a do prodeje půjde 16. listopadu 2013.auto elektromobil BMW i3

BMW i3 - novinka na trhu s elektromobily
foto: BMW

BMW i3 je luxusní elektrické auto pro ty, kterým Nissan Leaf připadá tak trochu nudný. Chybějící B sloupek, dveře otevírající se od sebe, možnost přikoupit range-extender a důraz na konektivitu dělají z nového elektromobilu značky BMW nového premianta tohoto rodícího se segmentu.

galerie: BMW i3 (2014)
BMW i3 (2014) BMW i3 (2014) BMW i3 (2014)

Připravili jsme pro vás proto galerii fotografií nové “ítrojky” a několik videí z nedávného představení. Finální verze vozu nevypadá příliš odlišně od konceptů BMW i3, které se objevovaly už několik let.

BMW
Zpět na HybridPřidat komentář
Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Za sebe teda musím říct, že se mi toto auto nelíbí. Dokonce se mi líbí ještě méně než Leaf, který jsem vždy považoval za ošklivé auto.
Jen přemýšlím, jestli to není tak trochu schválně...
No nic, počkám si s čím přijdou další automobilky a jak bude vypadat to lidové vozítko od Tesly.

Obrázek uživatele Jolinar

Nezapomente ze "lidove" vozitko od Tesly bude za priblizne $35.000 bez dane v americe. U nas kdyz se zakladni cena vleze do milionu budeme sakra radi :-) To bude spise kokurence pro BMW nez pro Skodu :)

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ano, počítám s tím, že levné to nebude. Ale když už je něco drahé, tak by to mělo být alespoň pěkné na pohled. Přece si nebudu za tak velké peníze kupovat auto, které mě pak bude každý den odpuzovat svým vzhledem a se kterým mi bude nepříjemné jezdit. Tady jde už ekologie stranou a koupím raději krásného spalováka.

Obrázek uživatele Jolinar

musim plne souhlasit.
Ackoli pragmaticky pristup je, ze se chci dostat z bodu A do bodu B, Pontiac Aztek nebo Fiat Multipla si proste ze sve podstaty nemuzu koupit :-D

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Pěkné auto, které bude mít prodejní úspěchy hlavně v zemích na západ od ČR, protože u nás bude pro většinu lidí drahé.

Navíc mají auta BMW i v našich končinách Evropy obrovské technické a logistické zázemí, které se přes-atlantickým firmám nikdy nepodaří v celé Evropě vybudovat.
A tak rozumně uvažující lidé určitě dají přednost nákupu evropských značek elektromobilů úplně stejně, jako to je u aut se spalovacími motory.

Obrázek uživatele honza.t

Prodejci BMW v ČR už nabízejí BMW i3 Toto mi přišlo na mail. Více informací o novém BMW i3 naleznete na našich nových webových stránkách www.bmw-i-invelt.com nebo kontaktujte našeho prodejního specialistu BMW i modelů, pana Tomáše Cmírala.

Ta videa na mě působí trochu nudným dojmem. V podstatě jsem se dověděl, že nabíjecí stanice doma je maličkost, která se dá zvládnout za pár vteřin a že to jezdí. Pak že jsou kolem toho i jakési další služby, a že všichni jsou velmi šťastní. :-)

---

hariprasad

To je snad smysl kazdé reklamy ne?
Kdyby to video bylo plné technických paramterů, tak za a by to mu nikdo z potencionálních nerozuměl a za b by si to nikdo nekoupil, protože by si myslel, že je to moc složitý. :-)))

Navíc co je nejdůležitější je z těch videíí vidět.

Nabíjení doma - jednoduché
Nabíjení venku - taky není problém
Jet na delší dovolenou - bez problému půjčíte si spalovák

Výše uvedené ale neplatí bohužel pro naši republiku. Protože rychlonabíjěčky tu prakticky nejsou, nebo jsou ale naprosto úchylně umístěné dobíjecí stanice domu bude státá majlant a určitě to nepůjde nainstalovat do každého baráku, nebo garáže.

Když jsem viděl zprávu, že maji v Japonsku 1700 rychlonabíječek, tak mě to taky dostalo a jen potvrdilo to co každý ví. Že vláda u nás na to pěkně se...

Tak proto jsme 100 let za vopicema.

Obrázek uživatele Jolinar

no v CR jich moc neni (0 CCS, +-4 CHAdeMO), ale rekl bych, ze ani v zahranici... BMW pouziva ten Franken-plug zvany CCS a tech je taky velice poskromnu...

To je právě kouzlo marketingu a reklamy. Umět namixovat podstatné údaje, které rozhodují o koupi vozu u potencionálních zákazníků se stereotypním opakováním, jak je to skvělé. :-)

---

hariprasad

Obrázek uživatele Jolinar

hehe, to je prece nejdulezitejsi aby byli vsichni stastni ne? :-D


Nabíječky elektromobilů CircontrolAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil