Autosalon Ženeva 2016: Volkswagen představí nový up!

redakce - 23 Únor 2016

Expozici značky Volkswagen na letošním autosalonu v Ženevě budou dominovat dvě významné novinky. První premiérou bude modernizovaný městský vůz up!auto nový Volkswagen up! autosalon Ženeva 2016

Předběžné hodnoty spotřeby paliva nového modelu up! TSI (66 kW/90 k) v l/100 km činí 4,4 (kombinovaná); emise CO2 v g/km: 102 (kombinované).
foto: Volkswagen

TISKOVÁ ZPRÁVA

Nový Volkswagen up! bude zanedlouho uveden na trh v několika variantách a s vylepšenými možnostmi pro integraci chytrých telefonů. Druhou světovou premiérou bude koncepční vůz, který oživí třídu kompaktních vozů jako módní, cenově dostupné SUV.

auto nový Volkswagen up! autosalon Ženeva 2016

foto: Volkswagen

Nový up! přijde s širokou nabídkou variant pohonného ústrojí, mezi něž patří výkonné zážehové motory (nyní i s výkonem 66 kW/90 koní), úsporný motor na zemní plyn (), nebo plně elektrický pohon.

auto nový Volkswagen up! autosalon Ženeva 2016

foto: Volkswagen

Nabídka zahrnuje rovněž rozmanité možnosti individuální výbavy: několik výbavových linií, verzi cross, nové barvy karoserie, materiály pro čalounění sedadel, obložení přístrojové desky a ozdobné fólie v různých designech, které každému vozu up! propůjčí individuální charakter.

auto nový Volkswagen up! autosalon Ženeva 2016

foto: Volkswagen

Další novinkou je integrace chytrého telefonu, která umožňuje díky Volkswagen aplikaci přístup k navigační funkci, hudbě a datům vozidla. Volkswagen kromě toho nabídne speciální verzi „up! beats“ s audiosystémem o výkonu 300 W od amerického specializovaného výrobce BeatsAudio™.

auto nový Volkswagen up! autosalon Ženeva 2016

foto: Volkswagen

Lifestylová studie odstartuje širokou ofenzivu v segmentu . Jejím cílem je vytvořit nový prostor pro zážitky z individuální mobility při zachování vysoké úrovně praktičnosti v každodenním provozu.

auto nový Volkswagen up! autosalon Ženeva 2016

foto: Volkswagen

Volkswagen touto studií poskytuje "realistický výhled na zcela novou modelovou řadu" a zároveň na budoucí sériově vyráběný model. Koncept ovládání se téměř zcela obejde bez spínačů a využívá inovativní pojetí studie elektromobilu BUDD-e z celetrhu CES 2016.

VIDEO

tisková zpráva
 

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicŘízení stanic pro elektromobilyŘízení stanic pro elektromobilyKariéra EVC GroupProdej pneu 100% online