Autosalon Peking 2018: Kia K5 Plug-In Hybrid je Optima pro Čínu

Jan Horčík - 27 Duben 2018

Plug-in hybrid Kia Optima PHEV už na evropském trhu nějakou dobu koupíte. Do Číny teď půjde mírně upravená pod označením Kia K5 Plug-In Hybrid.auto Autosalon Peking 2018: Kia K5 Plug-In Hybrid

Je vám tohle auto povědomé? No jistě, vždyť je to jen mírně upravená Kia Optima PHEV!
foto: Kia

Auto bude v Číně vyráběno ve společném podniku Kia s místního partnera - Dongfeng Yueda Kia Motors. Prodeje začnou ve druhém čtvrtletí tohoto roku.

Vedle nové Toyota Corolla PHEV jde o další rodinný sedan do zásuvky pro čínský trh. Auta do zásuvky postupně zaplavují čínský trh.

Jen za březen se jich tam prodalo 60 000 nových. Za celý letošní rok je to zatím necelých 123 000. Stále jde o zlomek celkových prodejů aut v Číně, ale trend je jasný: stoupající.

Kia K5 Plug-In Hybrid je vybaven 9,8kW li-ion baterií, 50kW elektromotorem a 2.0l GDI čtyřválcem (115 kW). Na jedno nabití ujede až 47 km.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

off

Řetízkáč v chladíci věži aneb lunapark v jaderce :)))
http://zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/obrazem-miliardy-splachnute-do-ryna-nemci-nakonec-udelali-z-jaderne-elektrarny-lunapark-1346008

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky.

Jak vkládat odkazy bez registrace. Stačí vložit mezeru www. link.com www.freeghosn.com #freeghosn ‪
#‎BasuraChallenge‬ ‪#‎trashtag‬

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilAmper 2019BUS2BUSKariéra EVC GroupNabíječky elektromobilů Circontrol