Autosalon Paříž 2014: nový crossover Toyota C-HR

redakce - 22 Září 2014

Na letošním autosalonu v Paříži se ve světové premiéře představí vývojová studie Toyota C-HR Concept zhmotňující nový smělejší designový jazyk značky s akcentem na dynamiku. Crossover s hybridním pohonem naznačuje typ vozu, jenž by Toyota ráda představila v segmentu C (nižší střední třída). Autosalon Paříž 2014: nový crossover Toyota C-HR

Na autosalon Paříž 2014 se představí nový koncept crossoveru Toyota C-HR
foto: Toyota

TOYOTA C-HR Concept přináší do daného automobilového segmentu nový expresivnější styl s architekturou stavějící na motivu diamantu. Spodní část karoserie pod smyslnými křivkami kompaktního profilu kabiny naznačuje malé plošky broušeného drahokamu proslulého svojí mimořádnou tvrdostí.

Přední partie koncepčního vozu TOYOTA C-HR Concept jsou dalším vylepšením designového jazyka „Under Priority“ a „Keen Look“ automobilky Toyota, avšak navíc představují i nové stylistické motivy, které jsou náznakem budoucího designového směru platného pro všechny budoucí vozy této značky.

Při pohledu z boku zaujmou mnohočetné plošky ve spodních partiích karoserie, rozšířené podběhy kol a agresivně lomené křivky kolem zadních blatníků, které se staví do protikladu k výjimečně uhlazenému profilu kabiny vozu.

Široký postoj daný ztvárněním spodních partií karoserie konceptu TOYOTA C-HR Concept je ještě akcentován velmi nápadnými zadními sdruženými světly aerodynamických tvarů.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Autonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol