Autosalon Paříž 2014: nový crossover Toyota C-HR

redakce - 22 Září 2014

Na letošním autosalonu v Paříži se ve světové premiéře představí vývojová studie Toyota C-HR Concept zhmotňující nový smělejší designový jazyk značky s akcentem na dynamiku. Crossover s hybridním pohonem naznačuje typ vozu, jenž by Toyota ráda představila v segmentu C (nižší střední třída). Autosalon Paříž 2014: nový crossover Toyota C-HR

Na autosalon Paříž 2014 se představí nový koncept crossoveru Toyota C-HR
foto: Toyota

TOYOTA C-HR Concept přináší do daného automobilového segmentu nový expresivnější styl s architekturou stavějící na motivu diamantu. Spodní část karoserie pod smyslnými křivkami kompaktního profilu kabiny naznačuje malé plošky broušeného drahokamu proslulého svojí mimořádnou tvrdostí.

Přední partie koncepčního vozu TOYOTA C-HR Concept jsou dalším vylepšením designového jazyka „Under Priority“ a „Keen Look“ automobilky Toyota, avšak navíc představují i nové stylistické motivy, které jsou náznakem budoucího designového směru platného pro všechny budoucí vozy této značky.

Při pohledu z boku zaujmou mnohočetné plošky ve spodních partiích karoserie, rozšířené podběhy kol a agresivně lomené křivky kolem zadních blatníků, které se staví do protikladu k výjimečně uhlazenému profilu kabiny vozu.

Široký postoj daný ztvárněním spodních partií karoserie konceptu TOYOTA C-HR Concept je ještě akcentován velmi nápadnými zadními sdruženými světly aerodynamických tvarů.

tisková zpráva
 

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicKariéra EVC GroupProdej pneu 100% onlineŘízení stanic pro elektromobilyŘízení stanic pro elektromobily