Autosalon Paříž 2014: Lexus představí nové hybridní SUV

redakce - 15 Září 2014

Na letošním autosalonu v Paříži se představí nový Lexus NX, jenž je prvním zástupcem značky Lexus ve vysoce konkurenčním segmentu kompaktních SUV. Nový model zaujme markantním designem a špičkovými palubními technologiemi. auto Lexus hybridní SUV NX

Lexus na autosalonu v Paříži 2014 představí mimo jiné nové hybridní SUV NX 300h
foto: Lexus

Nový Lexus NX se bude nabízet se dvěma typy pohonu: plně hybridním se zážehovým motorem 2,5 l (verze NX 300h), resp. novým zážehovým agregátem 2,0 l turbo v kombinaci s novou šestistupňovou automatickou převodovkou (verze NX 200t). NX se bude nabízet ve verzi s pohonem přední nápravy nebo systémem stálého pohonu všech kol.

Součástí expozice automobilky budou i dva další modely značky Lexus:

• Výkonné sportovní kupé RC F s novým motorem 5,0 l o výkonu 477 k a točivém momentu 530 Nm, čímž se tento model stává nejvýkonnějším sportovním vozem s motorem V8, který kdy automobilka Lexus vyvinula. Kupé RC F se koncem letošního roku začne prodávat na evropských trzích.

• Zcela nový model RC 300h, jenž se uvede na evropských trzích v průběhu roku 2015. Toto dynamicky koncipované kupé pohání plně hybridní ústrojí poskytující maximální systémový výkon 220 k / 162 kW.

Na stánku návštěvníci uvidí i nabídku současných modelů Lexus, jako např. CT 200h F SPORT, IS 300h F SPORT a novou speciální edici modelu RX 450h s audio soustavou Mark Levinson Premium, střešním oknem, světlomety LED a novými 19" koly.

tisková zpráva
 

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicKariéra EVC GroupŘízení stanic pro elektromobilyProdej pneu 100% onlineŘízení stanic pro elektromobily