Autosalon Paříž 2014: Lexus představí nové hybridní SUV

redakce - 15 Září 2014

Na letošním autosalonu v Paříži se představí nový Lexus NX, jenž je prvním zástupcem značky Lexus ve vysoce konkurenčním segmentu kompaktních SUV. Nový model zaujme markantním designem a špičkovými palubními technologiemi. auto Lexus hybridní SUV NX

Lexus na autosalonu v Paříži 2014 představí mimo jiné nové hybridní SUV NX 300h
foto: Lexus

Nový Lexus NX se bude nabízet se dvěma typy pohonu: plně hybridním se zážehovým motorem 2,5 l (verze NX 300h), resp. novým zážehovým agregátem 2,0 l turbo v kombinaci s novou šestistupňovou automatickou převodovkou (verze NX 200t). NX se bude nabízet ve verzi s pohonem přední nápravy nebo systémem stálého pohonu všech kol.

Součástí expozice automobilky budou i dva další modely značky Lexus:

• Výkonné sportovní kupé RC F s novým motorem 5,0 l o výkonu 477 k a točivém momentu 530 Nm, čímž se tento model stává nejvýkonnějším sportovním vozem s motorem V8, který kdy automobilka Lexus vyvinula. Kupé RC F se koncem letošního roku začne prodávat na evropských trzích.

• Zcela nový model RC 300h, jenž se uvede na evropských trzích v průběhu roku 2015. Toto dynamicky koncipované kupé pohání plně hybridní ústrojí poskytující maximální systémový výkon 220 k / 162 kW.

Na stánku návštěvníci uvidí i nabídku současných modelů Lexus, jako např. CT 200h F SPORT, IS 300h F SPORT a novou speciální edici modelu RX 450h s audio soustavou Mark Levinson Premium, střešním oknem, světlomety LED a novými 19" koly.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.


EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicProdej pneu 100% onlineKariéra EVC GroupNabíječky elektromobilů Circontrol

Newsletter