Autosalon Brusel 2014: premiéra nového Lexus CT 200h

redakce - 20 Prosinec 2013

První generace kompaktního hybridu Lexus CT 200h se nám opravdu líbila. A nejen nám. Lexus díky ní úspěšně vstoupil do nové kategorie. A tak není divu, že chystá druhou generaci. Ta se v evropské premiéře představí na autosalonu v Bruselu už začátkem příštího roku.auto hybrid Lexus CT 200h

Lexus CT 200h v nové verzi. Dočká se ještě většího úspěchu?
foto: Lexus

Na autosalonu v Bruselu (od 14. do 26. ledna 2014) se veřejnosti ukáže v evropské premiéře nový model Lexus CT 200h.

Přepracovaný prémiový hatchback nabídne sofistikovanější zpracování exteriéru přinášející další vývojový stupeň charakteristické masky chladiče Lexus ve tvaru vřetene, ještě kultivovanější interiér s vylepšenými prvky výbavy, vyšší míru jízdního pohodlí a možnost výraznějšího odlišení díky variantě F SPORT.

Díky vysoce hospodárné soustavě pohonu Lexus Hybrid Drive bude nový Lexus CT 200h vykazovat v dané třídě rekordně nízké emise CO2 na úrovni pouhých 82 g/km.

Nový Lexus CT 200h dále spojuje vyšší tuhost karoserie, vylepšený systém zavěšení kol a dokonalejší aerodynamiku. I díky komplexním opatřením na snížení hluku, vibrací a chvění nyní tento model nabízí požitek z kultivovanější a pohodlnější jízdy v ještě tišším prostředí.

Lexus bude na autosalonu v Bruselu 2014 jedinou automobilkou, která představí zástupce s hybridním pohonem napříč celou svojí modelovou řadou.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář

ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebNabíječky elektromobilů Circontrole-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.