Audi navrhlo elektromobil Audi RSQ e-tron pro nový animák s Willem Smithem

redakce - 04 Listopad 2018

Značka Audi vyvinula pro animovaný film „Špioni v převleku“ (Spies in Disguise) virtuální koncept elektromobilu Audi RSQ e-tron. Auto s futuristickým designem spojuje na filmovém plátně autonomní jízdu s umělou inteligencí. Audi RSQ e-tron jako protagonista na čtyřech kolech ve filmu „Špioni v převleku“ z produkce společnosti Twentieth Century Fox. Ryze virtuální superautomobil jezdí zcela elektricky a autonomně.

Audi RSQ e-tron jako protagonista na čtyřech kolech ve filmu „Špioni v převleku“ z produkce společnosti Twentieth Century Fox. Ryze virtuální superautomobil jezdí zcela elektricky a autonomně.
foto: Audi

Vozidlo hlavní postavy Lanceho Sterlinga, superagenta, jemuž propůjčil hlas Will Smith, vystupuje v příběhu jako protagonista na čtyřech kolech se silným charakterem. Animovaný film pro celou rodinu bude uveden do kin v září 2019.

Audi RSQ e-tron mimo jiné hologramovým rychloměrem a elektrickou mobilitou ukazuje, jak by mohla vypadat mobilita budoucnosti. Jeho exteriér a interiér navrhli designéři Audi v úzké spolupráci s Blue Sky Studios, dceřinou firmou společnosti Twentieth Century Fox.

Vizionářský designérský styl značky se čtyřmi kruhy umocňují sportovní linie dvoumístného vozu kombinované s futuristickou vnitřní výbavou. Superagent Lance Sterling ve filmu spoléhá na svůj sportovní vůz Audi RSQ e-tron, s nímž tvoří dvojici, která se dokonale doplňuje. Koncepční vůz přitom disponuje kromě režimu zcela autonomní jízdy a dalších inteligentních asistenčních systémů Audi také fiktivními funkcemi pro agenty.

Audi RSQ e-tron

Audi RSQ e-tron
foto: Audi

Audi RSQ e-tron bude k vidění výhradně virtuálně na filmovém plátně. „Audi vytváří design digitálně, bez ohledu na to, zda se jedná o animovaný film, nebo proces návrhu reálného modelu,“ říká Frank Rimili, vedoucí třetího studia pro vnější design ve společnosti AUDI AG. „V designu značky Audi se snoubí digitální vizualizační metody s řemeslnou precizností. Díky tomu lze i při vývoji virtuálního koncepčního vozu, jako je Audi RSQ e-tron, precizně realizovat futuristické stylistické prvky.“

Jako první Audi v animovaném filmu symbolizuje Audi RSQ e-tron v akční komedii „Špioni v převleku“ zcela elektrickou mobilitu Audi. „Příběh o superagentovi, v němž může být svět zachráněn pouze inovační sílou a technologiemi, je pro značku Audi jako stvořený,“ říká Giovanni Perosino, vedoucí marketingové komunikace společnosti AUDI AG.

Audi RSQ e-tron

Audi RSQ e-tron
foto: Audi

„Audi a Twentieth Century Fox vzájemně úspěšně spolupracují již dlouho dobu. Našemu partnerovi Audi se v akční komedii ‚Špioni v převleku‘ podařilo geniálně vkročit do světa animovaného filmu. Vůz Audi RSQ e-tron jsme vyvinuli společně. Pro hlavní postavu Lanceho Sterlinga je ideálním automobilem, který je na míru střižený pro práci agenta a zároveň reprezentuje elektrickou mobilitu ‚made by Audi‘,“ říká Erin Williamsová, viceprezidentka společnosti Twentieth Century Fox, odpovědná za marketingová partnerství

Audi bude pokračovat ve spolupráci se společnostmi Twentieth Century Fox a Blue Sky Studios i v roce 2019. Společné týmy již připravují pokračování v podobě krátkého animovaného filmu s Lancem Sterlingem a vědcem Walterem Beckettem, jemuž propůjčí hlas herec Tom Holland.

tisková zpráva
Zpět na HybridPřidat komentář
Obrázek uživatele Radovan

Fakt boží, jak mají Čtyři kroužky nadupané marketingové oddělení. Virtuální koncept by mne nenapadl. Klobouk dolů. Zvyšte jim prémie a dejte nějaký nový, nejlépe ale reálně existující, spalovák k tomu. Ty fakt máte :-)

---

Elektromobil Peugeot Ion nový od 4/2014, najeto 67 tis. km, od 5/2016 druhý ojetý Peugeot Ion pro ženu, najeto 25 tis. km, elektrokolo Agogs SilverGo od 10/2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999, dřevodům sendvičový panel od 2000.

A 200 litrů paliva k tomu :))

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky.

Jak vkládat odkazy bez registrace. Stačí vložit mezeru www. link.com

Obrázek uživatele PaRi

Asi nějaký nový druh konceptů :-/

Obrázek uživatele Michelin

To uz jsou fakt vtipalci.
Sice nemame v seriove vyrobe zadne ekektroauto, ale hele, jedno jsme namalovali a filmari ho na platne i ozivi. Huraaa, my jsme borciii!

---

To Tesla dává křídla. 98tis. elektrizujících km.

Obrázek uživatele Josef

Taky mi to přijde mírně ujeté. Nicméně e-tron SUV jako takový asi nebude špatný. Podle dosavadních minirecenzí to vypadá spíše na skvělé auto.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

A co AUDI e-tron? 87.000 EUR

Obrázek uživatele Michelin

On uz se seriove vyrabi? Mate ho objednany?

---

To Tesla dává křídla. 98tis. elektrizujících km.

Obrázek uživatele Josef

Výroba údajně probíhá, prodej ještě ne, vyrábí na sklad. Hádám, že nemají dost baterií.

Vyráběj prázdný plechofky na sklad páč LG se cuká, ale Audině to určitě vůůubec navadí, neopak :)))
Stejně tak to dělal Hjůndaj s IONIQem

---

Každej nahrazenej spalovák se počítá - Leave the oil in the soil and the coal in the hole. - Sekám a vysávám na baterky.

Jak vkládat odkazy bez registrace. Stačí vložit mezeru www. link.com

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Zatím ho objednaný nemám, ale vážně o něm uvažuji.

Obrázek uživatele Michelin

Tak to je skvele. Mel by byt pry videt pristi tyden v Letnanech.

---

To Tesla dává křídla. 98tis. elektrizujících km.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Ty jo. Tisková zprava delší než celek film.

Zaregistrujte se a pište komentáře pohodlněji!

Hurá, bude komix :)))

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicNabíječky elektromobilů CircontrolProdej pneu 100% onlinee-SalonBUS2BUSKariéra EVC GroupAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobil

Newsletter