Apple koupil společnost Drive.ai vyvíjející software pro robotická auta

Jan Horčík - 27 Červen 2019

Apple sice už nejspíš nepracuje na vlastním robotickém elektromobilu, ale ambicí na působení v automobilovém průmyslu se tak docela nevzdává.auto Drive.ai Apple nákup robotické auto

Apple koupil společnost Drive.ai včetně jejích robotických aut, která provozovala v Texasu.
foto: Drive.ai

Chvíli to vypadalo, že Apple snahy o vývoj robotického auta vzdal. Podle aktuálních informací magazínu Axios tomu ale tak není a Apple aktuálně skoupil společnost Drive.ai.

Společnost Drive.ai údajně jednala s více zájemci, vítězem se nakonec stal Apple. Apple měl zájem především o zaměstnance jako byli inženýři a produktoví designéři, zbytek byl nejspíš propuštěn.

Jednu dobu bylo Drive.ai oceněno až na $200 mil. Podle všeho ale Apple zdaleka tolik nezaplatil. Známý výrobce mobilních telefonů iPhone a počítačů Mac si je, podobně jako Tesla, dobře vědom, že budoucnost automobilového průmyslu je v elektřině autonomním řízení.

Zpět na HybridPřidat komentář

Zvláštní, já myslel, že má ten svůj mega projekt Titan, do kterého měl narvat hromadu miliard a který měl překonat všechny vyvíjené autonomní systémy a který už měl být pomalu na spadnutí. Proč tedy kupuje tuto společnost?

Tak evidentně nemá smysl s Vámi diskutovat, protože Váš názor je ten jediný správný, a asi i ten jediný pravdivý...
Tak určitě... :-) :-)
A k tomu "faktu, že Apple vládl v počtu bezpečnostních děr" by byl i nějaký zdroj s odkazem?
Protože zatím jsem se potkával spíš s realitou, že Apple je uzavřená platforma...
A jen k tomu USB harddisku - tak to v mém okolí již nikdo moc nepoužívá, ale chápu že takoví uživatelé ještě jsou :-)

---

BMW i3 60Ah REX

Tak to jsme v klidu, Apple tomu přidá stovky bezpečnostních děr a odebere stovky vlastností a řekne, že vymyslel robotické auto :)
Apple rád vyhazuje peníze oknem, i když má v podstatě jen jeden významný zdroj peněz, a to jen a pouze iPhone, který umí jen ikonky a nelze ho ani použít jako obyč přenosný USB harddisk. Jen velmi hloupá firma má vsazeno jen na jeden hloupý produkt a hloupost uživatelů současně, to je prostě Apple, ale jak víme, hloupost vynáší :)

Taky bych chtěl mít takovou "hloupou firmu" která je prakticky nejbohatší firma světa... :-)
Takže asi to nebude ta nejhloupější firma, když se svým telefonem má celkem slušné zastoupení, rozhodně iPhone není jediný produkt, jak se Vy mylně domníváte, ale naopak jejich zdroje příjmů jsou velmi šikovně rozloženy, včetně kompletního systému. Jde o jedinou firmu, která si zařizuje nejen hw, ale i sw...
Ale Váš názor Vám neberu, jen jde spíš o pocit, než o realitu :-)

---

BMW i3 60Ah REX

Hloupá je, proto desetiletí vládli v bezpečnostních děrách... ale na hlouposti je postavena spousta hloupých i chytrých firem, které vydělávají, nic proti logice, zkus více zkoumat lidi a ekonomii a poznáš tu skutečnou realitu, zatím tě pochopení skutečné reality míjí a dáváš na pocit :)

Já ti dal alespoň jeden fakt: Apple vládli v počtu bezpečnostních děr, tudíž musí být hloupí. Tys napsal jen pocit :)

Obrázek uživatele Krueger

Tak hlavne že Microshit a Androshit jsou mega bezpecny OS... je videt ze Ty hloupej nejsi...

no vidíš, to já neřekl... tak mi to nepodsouvej.... vidíš, jaký jsi trouba, co si vymýšlí, aby "obhájil" opačné stanovisko.... ty to moc daleko nedotáhneš :)

Obrázek uživatele Krueger

Mas pravdu, nejsi trouba ale kreten kterej to dotahl tak daleko ze muze plkat hovna na netu...

To Vy jste napsal jen pocit.

lžeš, vycházím ze veřejných statistik objevených zranitelností za historická data... to neznáš, že se něco takového zveřejňuje, že?

ato je iOS uzavřený. Kdyby byl otevřený, najde se 1000x víc chyb, troubo :)

To, ze se najde u otevreneho systemu 1000x vic chyb je taky verejne dostupna statistika stejne jako ze jsem trouba? :-)
Toto je treba verejne dostupna statistika :-)

hochu, článek a kecy amatérů čtou jen amatéři, o přehledu skutečných děr nevíš očividně nic, to je jako bych ti dal vyjádření o softwaru z Mateřídoušky:)

A jak se pozna vyjadreny o skutecnych dirach od vyjadreni o neskutecnych dirach? :-)
Jaky7 SW pouzivaji v Materidousce? :-)


ChargeUp! - Komplexní dodávka dobíjecích stanic a souvisejících služebVOLTDRIVE - Ideální řešení pro domácí nabíjení vašeho vozu.e-stationAutonabíjení.cz - vše pro Váš elektromobilNabíječky elektromobilů Circontrol
O ČEM SE PRÁVĚ DISKUTUJE?