App Bike Citizens – navigace a cyklo-mapy Vídně

redakce - 26 Březen 2015

Vídeňané mají novou cyklo navigaci pro androidy a iOS zařízení. „App Bike Citizens“ a mapy Vídně jsou zdarma. Tento balíček je k dispozici od 25. března a nabízí navigaci v reálném čase i cyklo-počítač (GPS ). auto aplukace App Bike Citizens pro iPhone a Android

Poté co je instalována aplikace App Bike Citizens, je možné stáhnout zdarma „balíček“ města Vídně.
foto: fahrradwien.at

Aplikace pomáhá najít bezpečnou a vhodnou trasu v rakouské metropoli. Navigace je hlasová i vizuální.

Bezpečně a pohodlně až do cíle

Aplikace upřednostňuje při výběru trasy cyklostezky, jednosměrky a autobusové pruhy, naviguje přes vedlejší ulice a zná zkratky.

Dají se najít i ty trasy, které cyklisté tak často nevyužívají. Aplikace se hodí i pro turisty, kteří chtějí poznat a objevovat město na kole, upozorňuje na památky a významná místa.

Nabízí doporučení tras pro volnočasové výjezdy a výlety. Ty vedou například kolem Dunaje k vídeňskému OSN, do vinic, ale i nových městských částí, jezerního města Aspern, či za kulturou a historických částí města.

Počítání ujetých kilometrů trasy umožňuje GPS, aplikace ukazuje také momentální rychlost a celkový čas jízdy. Pod vlastním profilem je možné vyhledat dříve absolvované trasy.

Aplikace podle deníku derStandard.at funguje také bez internetového připojení. V jiných městech jsou mapy zpoplatněny, Vídeň nabízí svůj balíček zdarma.

tisková zpráva
 
Obrázek uživatele Radovan

Chvály hodný počin. Tleskám. Sám jezdím po Ostravě na elektrokole a objevovat nejkratší a nejrychlejší trasy musím bohužel manuálně.

---

Elektromobil Peugeot Ion nový od 2/2014, najeto 50 tisíc km, od 5/2016 druhý ojetý Peugeot Ion pro ženu, najeto 13 tis. km, elektrokolo Agogs SilverGo od 2013, domácí FVE 3,6kWp od 9/2009, ohřev vody solárními panely Vaillant od 6/2010, vlastní studna od 1999.

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Standardní nastavení volby "Zasílání upozornění na email" můžete nastavit na stránce svého profilu.
Kontrola proti nevyžádaným příspěvkům
Absolováním testu nám pomáháte bojovat proti SPAMu. Děkujeme.
Přepište prosím tento kód do pole níže
Přepište, prosím, znaky z obrázku výše. Všechna písmena jsou malá.

EVMapa.cz - mapa nabíjecích stanicŘízení stanic pro elektromobilyKariéra EVC GroupŘízení stanic pro elektromobilyProdej pneu 100% online